U3    /    Kablosuz Ağ Adaptörü  /    300Mbps Mini Kablosuz 11N USB Adaptörü

Tenda'nın 300Mbps Mini Kablosuz 11N USB Adaptörü U3, dizüstü bilgisayarınızı veya masaüstü bilgisayarınızı kablosuz ağa bağlayarak hızlı kablosuz performansından yararlanmanız için tasarlanmıştır.

Parmak ucu tasarımı sayesinde kolay taşınabilir adaptör SoftAP modunu da desteklemektedir.

Bu modda kullanıldığında U3 adaptörünüz kablolu ağı kablosuz ağa dönüştürerek erişim noktası görevi görür.

Kablosuz LAN ağ iletişimi hızlı ve kolaydır. Çoğu iletim sistemiyle uyumludur. Masaüstü bilgisayarların, dizüstü bilgisayarların ve diğer kablosuz aygıtların birbirine bağlanmasını sağlar.

ST03889
Adet
₺175,00 KDV Dahil

W311MI    /    Kablosuz Ağ Adaptörü /    Kablosuz N150 Pico USB Adaptör

802.11g/b aygıtlarıyla uyumlu W311MI, WiFi iletim hızı 802.11g olan aygıtlara kıyasla 3 kat daha hızlı bir kablosuz USB adaptördür.

Bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına ufak bir alan kaplayarak sığan şık ve kompakt bir tasarıma sahip kablosuz adaptördür.

Bu özellik sayesinde seyahat esnasında ve kalabalık çalışma ortamlarında kullanım için idealdir.

W311MI, internet erişimi veya dosya paylaşımı için masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı mevcut bir USB portu ile kablosuz ağınıza bağlar.

Masaüstü kullanıcıları için, bilgisayar kasasını açmak zorunda kalmadan kolayca kablosuz bağlantı ekleyebilir.

Dizüstü bilgisayar kullanıcıları için ise bu cihazı kullanarak 802.11n nolu üst düzey bir kablosuz sürümüne kolayca geçerek daha iyi bir kablosuz sinyali yakalayabilir.

 

Evinizde veya herhangi bir alanda rahatlıkla e-posta uygulamalarında gezinmek, web kullanımı ve dosya paylaşımı için idealdir.

ST03890
Adet
₺125,00 KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı