Hakkımızda

Türkiye’nin Teknoloji Çözüm Ortağı

Bimar Bilgisayar olarak amacımız ve kendimize belirlediğimiz hedefimiz, en güncel teknoloji ürün ve çözümlerini tüm Türkiye’ye ulaştırmaktır. Türkiye’nin her tarafından onbinlerce son kullanıcı ve kurumsal müşterilerimize, dünyanın önde gelen teknoloji geliştiricilerinin en yenilikçi teknolojik ürünlerini ve en güncel çözümlerini ulaştırıyoruz.

Merkezi Ankara’da olan grup şirketlerimizden Bimar Bilgisayar Telekomünikasyon olarak 1998 yılından, Bimar Bilgi ve İletişim Teknolojileri olarak da 2005 yılından beri dünyaca ünlü markaların distribütör firmalarıyla çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

2013 yılı itibarıyla TÜRKSAT A.Ş. Türkiye geneli yetkili çözüm ortağı olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Konya, Eskişehir, Bolu, Erzincan, Gaziantep, Antalya, Adana illerimizde kendi şubelerimizde hizmet veriyoruz.

Kurulduğumuz tarihten bu güne, teknolojideki inanılmaz hızlı gelişimi yakından takip etmek ve tüketici beklentilerini öngörerek doğru ürünleri ve çözümleri, doğru kanallardan müşterilerimize ulaştırmak en önemli kabiliyetimizdir. Bu misyonumuzu gerçekleştirebilmek için grup şirketlerimizde çalışan 100 e yakın personelimizle birçok ilki gerçekleştiriyor, çok sayıda yeniliğin altına imzamızı atıyoruz.

 

Bimar Bilgisayar Ltd.

Çankaya V. D. 175 037 37 95

Mersis No: 0175037379500018

Mithatpaşa Cad. No: 28/Kızılay Çankaya - ANKARA

 

Çerez Kullanımı